Üye Kayıt Üye Giriş

13 inçlik Retina MacBook Pro Geliyor


13 inçlik Retina MacBook Pro Geliyor


15 inçlik Retina ekranlı yeni nesil MacBook Pro'dan sonra Apple, 13 inçlik Retina ekrana sahip MacBook Pro'yu çıkartacak. Yeni MacBook Pro'nun detayları haberimizde.


Apple'ın yeni nesil Retina ekranlı 15 inçlik MacBook Pro modelini sizlerle beraber Türkiye'de ilk olarak burada incelemiştik.

Retina ekranlı MacBook Pro, donanım, ekran ve tasarım olarak oldukça başarılıydı fakat her kullanıcının istediği boyutlarda değildi. 15 inçlik bir notebook taşınabilirliği epey azaltıyor.

Apple, Retina'lı ürün gamına 13.3 inçlik MacBook Pro'yu ekleyecek.
 


2012'nin son çeyreğinde çıkacak olan 13.3 inçlik MacBook Pro Retina, bu yüksek ekran çözünürlüğünü kaldırabilecek donanım ile gelmesi bekleniyor.

2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde olacak olan 13.3 inçlik MacBook Pro, sözde yol haritasında da gözüktü. Apple'ın 2013 yılında ürün gamını yeni nesil Intel Haswell işlemcileriyle de güncellenmesi bekleniyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x