Üye Kayıt Üye Giriş

Sony'den 4K'lık Yeni LCD TV: XBR-84X900


Sony'den 4K'lık Yeni LCD TV: XBR-84X900


Sony, 84 inç'lik boyutuyla salonunuzu domine etmeye gelen yeni LCD TV'si XBR-84X900'ü duyurdu. Cihazın en önemli özelliği 4K çözünürlük desteği veriyor olması.
-
Sony, oturma odalarınızı ya da salonlarınızı ele geçirmeyi hedefliyor. Çünkü hazırladıkları 84"lik yeni LCD TV, XBR-84X900'ün devasa boyuttaki ekranı, neredeyse bir duvarınızı kaplayabilir.
 


XBR-84X900, 3840 x 2160'a kadar çözünürlük desteği sunmasıyla öne çıkıyor. Hatta XBR-84X900'ün Sony'nin elinden çıkan ilk 4K çözünürlüklü TV olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sony'nin yeni devinin 3D desteği sunacağı ve yanında bir çift 3D gözlük ile birlikte satışa sunulacağı da belirtiliyor. Zaten hiçbir kullanıcı evinde 3D film izleyebilmek için ekstra gözlük parası vermeye yanaşmıyor.

Peki bu televizyonda ne izleyeceksiniz? Hali hazırda bulabileceğiniz 4K çözünürlük destekli video sayısı bir elin parmakları kadar olsa da, Sony'nin bu konuda da planları var. Firma elindeki 4K çözünürlük destekli filmlerin bir listesini de yayımladı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x