Üye Kayıt Üye Giriş

Nokia Asha 311 Hakkında Her Şey!


Nokia Asha 311 Hakkında Her Şey!


Amerika'da gerçekleşen etkinlikte uygun fiyatlı yeni akıll telefonlarını tanıtan Nokia'nın yeni modelleri arasında bulunan Nokia Asha 311'i bu sayfada daha yakından tanıyacaksınız.


Dayanıklı ekranı, net ve parlak görüntüleriyle dikkat çektiği belirtilen Nokia Asha 311, firmanın uygun fiyatlı akıllı telefonlarından biri. Cihaz, 92 Euro fiyatıyla bugünden itibaren tüm dünyada satışa çıkacak. Türkiye fiyatı ve satışa ne zaman başlanacağına dair bir bilgi, henüz edinemedik.

Her ortamda net ve parlak ekran


Güneş ışığında en iyi şekilde görüntü sunmak için polarize edilmiş ekran kullanan telefon, 3.2 megapiksel çözünürlüğündeki kameranın yanı sıra, Nokia Haritalar uygulamasını da barındırıyor.
 


3.5G hızlı mobil internet imkanı sunan Nokia Asha 311'in 1 Ghz'lik hızlı bir işlemcisi bulunuyor. Telefonda bulunan Nokia Browser 2.0 ile sörf yapmak isteyenlere eski modellere göre daha iyi seçenekler sunulmuş durumda.

Nokia Asha 311'de yüklü olarak gelen uygulamalar arasında Angry Birds, WhatsApp gibi ücretli uygulamalar da bulunuyor.

Pil performansı nasıl?
 


2 GB'lık microSD kart ile satılacak olan Nokia Asha 311, Asha Touch arabirimini kullanıyor. 95 gram ağırlığındaki telefonun 256 MB dahili hafızası bulunuyor.

Telefonun 1100 mAh'lik pili bulunuyor. Bu pil ile beraber, aralıksız 3G üzerinden 6 saat, 2G üzerinden de 14 saat konuşabiliyorsunuz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x