Üye Kayıt Üye Giriş

Groupon'dan iPhone, iPad ve iPod Uyumlu iBaby Kamera


Groupon'dan iPhone, iPad ve iPod Uyumlu iBaby Kamera


Müşterilerine sunduğu fırsatlarla dikkat çeken Groupon'da iPhone, iPad ve iPod'larla Uyumlu iBaby Kamera 900 TL Yerine 399 TL! 2 Yıl Garantili, Ücretsiz Kargo!


Bir kedi olsanız belki her şey daha kolay olur, bebekleriniz doğduktan kısa bir süre sonra onları hayatın içine rahatlıkla bırakabilirdiniz.

Veya bir kanguru olarak hayata başlasaydınız çocuklarınız hep yanınızda olur, bütün gün nasıl olduklarını merak etmezdiniz. Bugünün Groupon'u "keşke"lerinizi bir ölçüde azaltacak bir teklif sunuyor; iBaby kamera!
 


iBaby kamera ile bebeğinizin hareketlerini her yerden takip edebilirsiniz. Ağlama alarmını devreye alarak her ağlayaşından haberdar olabilirsiniz. Onu sakinleştirmek için ninni ve şarkı söylebilir, uzaktan bebeğinizle görüşebilirsiniz. Infrared gece görüşü ile bebeğinizin uykusunu onu rahatsız etmeden takip edebilirsiniz.

İstediğiniz kadar, limitsiz bebeğinizin güzel anlarının fotoğrafını telefon kamerasını kullanarak çekebilirsiniz. Hatta telefonunuzdaki aplikasyonda sağ-sol, aşağı-yukarı hareketlerinizi kamera algılar ve ona göre hareket eder. Ayrıca iBaby 4 ayrı cihazla 4 farklı kişi kamerayı yönetme imkanı sağlar.

İster işyerinde olun, isterseniz sporda, seyahat halinde ya da evinizde arkadaşlarınızla çay içerken; bebeğinizin uyanıp uyanmadığını kontrol etmek, bebeğinizin görmek ve sesini duymak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece iPhone, iPad, iPod ürünleri ekranına dokunarak ya da bilgisayarınızda mouse ile bebeğinizin yanına gidebilirsiniz.

Doğum günü gibi özel gün ve anlarda uzakta olan akrabalarınızın iBaby kamera ile kutlamalara katılmasını sağlayıp, şarkılarınızı paylaşıp, fotoğraflarını çekebilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x