Üye Kayıt Üye Giriş

Seagate'ten Yeni Yarışma!Seagate'ten Yeni Yarışma!


Seagate, dosya yedeklemenin önemini, 4 hafta sürecek 3 mini Facebook oyunu ile Seagate Türkiye Facebook sayfasında anlatıyor.

Hayatımızın büyük çoğunluğunu dijital cihazlar ve onların içerisinde bulunan dijital veriler; fotoğraf, müzik, film dosyaları ve metin belgeleri oluşturuyor. Yaşamın her anında karşılaşılabilen kötü sürprizler kullanmış olduğumuz dijital cihazların bozulmasına ya da hasar görmesine sebep olurken, önem verdiğiniz dosyaları da kaybetme riskini ortaya çıkıyor. Bu riskleri yok edebilmek adına dijital hayat verilerinizi güvenle yedeklemeniz, o hayatı keyifle ve doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

Olur Böyle Şeyler Hayatta, Sen Yedeklemeyi Unutma

“Kaybedildiğinde yeri doldurulamayan dosyaların” önemini vurgulamak adına Seagate, eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz oyunlar başlatıyor.

4 hafta boyunca sürecek 3 farklı oyunun içeriği, Seagate’in yeni ürünü olan Backup Plus’tan ilham alınarak oluşturuldu. Bilgisayarınızda yer alan dosyalar dışında sosyal ağlardaki (Facebook, Flickr ve Youtube) verilerinizi de yedekleyen Backup Plus dijital hayatın kötü sürprizlerine meydan okuyor.

 Yeteneğini Göster, Oynadıkça ve Paylaştıkça Kazan


Sosyal ağların enerjisini oluşturan paylaşmanın puan kazandırdığı, çekilişle değil yeteneğinizle kazanacağız 3 oyundan biri otomatik seçimle ekranınıza geliyor. Her haftanın sonunda paylaşımlarınız ve yeteneğiniz sayesinde topladığınız puanlar size Seagate’in veri depolama çözümü Backup Plus olarak dönebilir.

4 hafta sonunda Backup Plus sahibi olacak 4 kişiden biri olabilmek için buradaki Seagate Facebook sayfasını takip etmeniz ve mini oyunlarda yarışmanız yeterli. Yarışma puanlarınızın güvenle saklanması için yarışmaya başlarken kayıt olmayı unutmayın.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER