Üye Kayıt Üye Giriş

HP'den Hepsi Bir Arada: Spectre One


HP'den Hepsi Bir Arada: Spectre One


HP, ekrana entegre ettiği bilgisayar olan Spectre One modelinin duyurusunu yaptı. Özellikle klavyesi Apple ürünlerine çok benzeyen cihaz Windows 8 işletim sistemine sahip.

Ultrabook kategorisinde kullandığı Spectre ismini masaüstü hepsi bir arada çözümlerine de vermeye başlayan HP, yeni modeli Spectre One'ı tanıttı. 23.6 inç ekranı bulunan yeni bilgisayar Windows 8 işletim sistemine sahip. Ekranı dokunmatik olmayan yeni modelle birlikte verilen klavye ve touchpad kablosuz olarak iletişime geçebiliyor.
 


NFC desetği bulunan bilgisayar, Intel Ivy Bridge işlemci modellerini kullanacak. 1 GB NVidia ekran kartı bulunan üründe 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, HDMI, ethernet bağlantısı ve Wi-Fi özelliği de var. DVD ya da CD gibi bir optik sürücüsü bulunmayan bilgisayarın Kasım ayından itibaren ABD'de satışa sunulacağı açıklandı. Bilgisayarın başlangıç fiyatı ise 1299 dolar belirlendi.

Beats Audio desteği de sunan hepsi bir arada bilgisayar, kart okuyucu yardımı ile bellek kartlarındaki bilgileri de okuyabiliyor.

Aileye yeni katılanlar da var

HP ayrıca Envy Toucsmart ve Pavillion ailelerine de hepsi bir arada modeller ekledi. Envy Touchsmart 20 ve 23 ile, Pavillion 20 daha uygun fiyatlı çözümler olarak piyasaya sürülecek.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x