Üye Kayıt Üye Giriş

Toshiba, SSD Güncelleme Kitlerinde İddialı


Toshiba, SSD Güncelleme Kitlerinde İddialı


Toshiba, IFA 2012'den önce çıkardığı, IFA 2012'de de sergilediği SSD güncelleme kitleriyle kullanıcılara mekanik disklerinden, SSD'ye terfi etmelerini sağlıyor.


Toshiba, kendi SSD'lerini kullandığı yeni geliştirme kitlerini daha önce duyurmuştu. Duyurulan diskler, IFA 2012'de de görücüye çıktı.

Kitler değişik kapasite opsiyonları sunuyor. 60, 120 ve240 GB'lık SDD seçeneklerinin olduğu kitlerin ardışık yazma hızı 526 MB/sni ardışık okuma hızı ise 557 MB/sn olarak belirtiliyor.
 


Toshiba, SSD geliştirme kitini PC'ler başta olmak üzere hazırlamış. 2.5 inçlik SSD'leri, 3.5 inç boyutuna dönüştüren aparat,SATA sinyal kablosu, Molex'ten SATA güç dönüştürücü ve diskleri USB'den okutmamızı sağlayan aparatlar kit içine yerleştirilmiş.

Toshiba 60 GB, 120 GB, 240 GB'lık kitleri için sırasıyla 109.99, 209.99 ve 309.99 dolar fiyat belirlemiş. ToshibaDirect.com'da şuan alınabilir durumda.
 

 


Toshiba'nın Hitachi ile birleşmesinden sonra firmanın disk üretimine daha da ağırlık verdiği gelen bilgiler arasında. Kendi üretimi SSD'leri Ultrabooklarında da kullanacak olan firma, diğer kullanıcılara da böyle kitler eşliğinde ürünlerini satmayı planlıyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER