Üye Kayıt Üye Giriş

Google Glasses Podyuma Çıktı


Google Glasses Podyuma Çıktı


Google'ın akıllı gözlük olarak lanse ettiği Google Glasses, The New York Fashion Week kapsamında Diane von Furstenberg adına düzenlenen etkinlikte mankenlerle podyumda boy gösterdi.


Tarihte ilk kez Google'ın yüksek teknoloji ürünlerinden biri, Google'ın olmayan bir etkinlikte tanıtıldı. Google Glasses, The New York Fashion Week kapsamında düzenlenen Diano von Furstenberg etkinliğinde mankenlerin gözünde podyumdaki yerini aldı.
 


von Furstenberg konuyla ilgili olarak, "Böylesine devrimci bir yeniliği tüm dünyaya tanıtmaktan dolayı gurur duyuyorum. Google Glasses eminim ki insanların modaya olan bakışında da büyük farklılıklar yaratacak." sözlerini kullandı.

Google Glasses nedir?


Google Glasses aslında çalışma mantığı oldukça basit bir sistem. Gözlükleri takıp akıllı telefonunuz ile senkronize ettiğinizde, direkt olarak baktığınız objeler hakkında bilgiler alabiliyorsunuz.

Bu gözlüklerin ne zaman aktif olarak kullanılabilir hale geleceği ise henüz bilinmiyor. Fakat oldukça etkileyici işlevleri olacağını şimdiden kestirmek mümkün.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER