Üye Kayıt Üye Giriş

Intel, 20'den Fazla Atom Tablet Açıkladı


Intel, 20'den Fazla Atom Tablet Açıkladı


IDF 2012 kapsamında Ivy Bridge Pentium işlemcileri, yeni nesil Haswell işlemcilerinden bahseden Intel, 20'den fazla yeni Atom işlemcili tablet tasarımının bulunduğunu açıkladı.


Intel Geliştiriciler Forum'unda konuşan Dadi Perlmutter, 20'den fazla Intel Atom tabanlı işlemci kullanan tablet çözümünün geliştirme aşamasında olduğunu ve Windows 8 ile beraber piyasayada görüleceğini duyurdu.

Pek çok farklı tasarımın kullanıldığı Intel tabanlı tabletler, netbook çeşitliliğini de azaltacak gibi gözüküyor.
 


Windows 8 yüklü tabletlerde ilk başta ufak bir aksaklık oldu fakat ikinci demoda herhangi bir aksaklık yaşanmadı.

Windows 8 tabanlı tabletleriyle hem AMD A serisi APU'ları hem de ARM tabanlı üreticilerle yarışacak olan Intel'in, Atom işlemcisi nasıl sonuçlar alacak merakla bekliyoruz. Kullanılan Atom işlemcilerinin, günümüzdeki Atom'lardan çok farklı olmayacağını biliyoruz.

AMD, Intel ve ARM tarafında yaşanacak olan tablet yarışında kimin galip geleceğini Windows 8'in çıkışından sonra, satış rakamları söyleyecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x