Üye Kayıt Üye Giriş

Evernote'tan Yeni Ürünler


Evernote'tan Yeni Ürünler


Evernote için Ağustos ayı oldukça hareketli geçti. Özellikle Molsekine firması tarafından hazırlanan Evernote Smart Notebook ürünü oldukça dikkat çekiciydi.
Evernote geride bıraktığımız Ağustos ayında oldukça yoğun bir ajandaya sahipti. Öncelikle Moleskine firması tarafından hazırlanan Evernote Smart Notebook'u tanıttılar, ardından da yenilenen servislerini tüm dünyaya duyurdular.

Smart Notebook'un özelliği fiziksel yazı ile tuttuğunuz notları, iOS uygulaması Page Camera ile direkt olarak telefonunuza aktarabilmeniz.

Smart Notebook'un haricinde Evernote Business adlı hizmeti Aralık ayında hizmete sokmayı planladığını açıklayan Evernote firması, zaten iş dünyasında oldukça fazla kullanılan programı bir adım ileri taşımayı hedefleriklerini belirttiler. Yeni paylaşım ve izin kontrolü özellikleri dikkat çekiyor.

Dünya üzerinde 15.000'den fazla geliştiricinin Evernote'u daha da kullanışlı hale getirmek için ek uygulamalar geliştirdiğini belirten firma, Evernote Trunk adlı yeni servisi ile bu uygulamalara artık çok daha kolay ulaşmanızı sağlamayı hedefliyor.

Bunların haricinde Evernote'ta bulunan içeriklerin sayısının artırılacağı, Chrome ile birlikte çok daha etkili bir performans için internette bulunan tüm içeriği görüntüleyebilme imkanı sunulması gibi hizmetler de bu yıl içerisinde aktif hale getirilmiş olacak.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x