Üye Kayıt Üye Giriş

Tablet Devi, Pazardan Çekiliyor mu?


Tablet Devi, Pazardan Çekiliyor mu?


Akıllı telefon ve tabletler için ARM tabanlı çipler üreten Texas Instruments, farklı sektörlere odaklanmayı planlıyor. Peki, ARM çip müşterilerine ne olacak?


Ürettiği ARM tabanlı akıllı telefon ve tablet çipleriyle Nvidia ve Qualcomm gibi üreticilere rakip olan Texas Instruments, yakında pazardan çekilebilir. Reuters haberine göre Salı günü yatırımcılarla buluşan TI Gömülü İşlemleme Kıdemli Başkan Vekili Greg Delagi, kurumun öncelikli odağı olan akıllı telefon ve tablet yonga üretiminin değişebileceğini açıkladı.

Bu pazardaki fırsatın, ilerledikçe daha az çekici hale geldiğini belirten Delagi,başta arabalar olmak üzere diğer ürünler için gömülü çipler üretmeye yönelik bir genişlemeye gidebileceklerinin sinyallerini verdi. Açıklamalara göre Texas Instruments, akıllı telefon ve kablosuz müşterilerine destek sunmaya devam edecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x