Üye Kayıt Üye Giriş

iOS için Duo Gamer Kumanda Yolda


iOS için Duo Gamer Kumanda Yolda


iOS kullanıcılarının oyun oynarken en büyük derdi tabii ki dokunmatik kontrollerdir. Gameloft ve Duo Games'in bu konuda bir çözüm önerisi olduğunu duymak eminiz ki herkesi sevindirecektir.

iOS platformunun en önemli oyun geliştiricilerinden Gameloft ile birlikte Duo Games'in hazırladığı yeni iOS oyun kumandası The Duo Gamer duyuruldu.

IGN tarafından yapılan duyuruya göre cihaz, Bluetooth bağlantısı üzerinden iki adet AA (kalem) pil ile çalışacak. Fiyatına baktığımızda ise 79.90 Dolar'lık bir etiketle karşılaşıyoruz.

Şimdilik Asphalt 7: Heat, Brothers in Arms 2: Global Front, Modern Combat 3: Fallen Nation, N.O.V.A. 3 ve Order & Chaos Online gibi oyunları destekleyen The Duo Gamer'ın gelecekte piyasaya sürülecek çoğu oyunu destekleyeceği de belirtildi.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri kısa bir süre sonra piyasaya sürüleceği belirtilen The Duo Gamer'ın ilk tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x