Üye Kayıt Üye Giriş

Üç Cihaza Tek Klavye: Logitech K810


Üç Cihaza Tek Klavye: Logitech K810


Logitech'in yeni Bluetooth klavyesi Bluetooth Illuminated Keyboard K810,hem Android, hem iOS hem de Windows 8 cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Ürün 3 farklı cihaza aynı anda destek veriyor.

Farklı türden aksesuar üreticisi olarak tanınan Logitech'in yeni piyasaya sürdüğü Bluetooth Illuminated Keyboard K810, ay sonunda piyasaya sürülecek olan Windows 8 işletim sistemi desteğine sahip.

Yeni model kablosuz olarak kullanılıyor ve aynı anda 3 farklı cihaza destek sunuyor. Bu sayede birden fazla cihaz ya da işletim sistemi kullananların hayatını kolaylaştırıyor.

Ürün sadece 3 farklı cihaz değil iOS, Android ve Windows 8 işletim sistemlerini de destekliyor. Bu sayede farklı platformlar arasında aynı klavyeyi kullanabiliyorsunuz.

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan klavye, alüminyum gövdeye sahip. Bütünleşik pile sahip olan ürün USB üzerinden şarj edilebiliyor ve tam dolu pil ile 10 güne kadar kullanılabiliyor. Cihaz Windows 8 uyumlu olduğu için bu işletim sistemine uygun kısayol tuşlarına da sahip. Ürünün tahmini satış fiyatı 99 Euro olarak açıklandı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x