Üye Kayıt Üye Giriş

13 inç Retinalı MacBook Pro Gözüktü


13 inç Retinalı MacBook Pro Gözüktü


Apple'ın 23 Ekim tarihinde tanıtması beklenen 13 inçlik Retina ekrana sahip MacBook Pro modelinin detayları ortaya çıktı. Sağlam bir çözünürlük geliyor.

Apple'ın 23 Ekim'de gerçekleştireceği etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Tüm gözler iPad Mini'ye kilitlenmesine rağmen yeni MacBook ve iMac'lerin tanıtılmasına da kesin gözüyle bakılıyordu. Özellikle Haziran ayında 15 inç Retinalı Macbook Pro'nun tanıtılmasından sonra 13 inçlik model de beklentiler arasındaydı.

Tanıtıma henüz birkaç gün var ancak ilk fotoğraflar basına yansıdı. Çin kaynaklı bir site, Apple'ın 13 inçlik MacBook Pro modelini tanıtacağını açıklayıp birkaç fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda cihazın tamamı gözükmesidiği için 13 inç olup olmadığı belli olmasa da haber metninde 13 inç bilgisi yer aldı.

Buna göre Apple, 23 Ekim'deki etkinlikte Retina ekrana sahip MacBook Pro modelini ikiye çıkaracak. MacBook Air'lara gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Olası 13 inç Retinalı MacBook Pro'nun ekran çözünürlüğünün ise 2560x1600 olduğunu ve HDMI çıkışına sahip olduğunu belirtelim.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x