Üye Kayıt Üye Giriş

A4Tech G11-570HX Fare İncelemesi


A4Tech G11-570HX Fare İncelemesi


A4Tech’in gelişmiş teknik özelliklerinin yanında, harici olarak şarj olabilme gibi özellikleriyle dikkat çeken G11-570HX modeli faresi inceleme konuğumuz oluyor.

Hiç şüphe yok ki fareler, masaüstü sistemlerin ve özellikle de oyuncuların vazgeçilmezi. Hal böyle olunca fare üretimi konusundaki firmalar arası rekabet de günden güne artıyor. İnceleme konuğumuz ise A4Tech’in G11-570HX modeli.

İstediğin gibi özelleştir!

Ürünün üzerinde 7 adet tuş var ve üründe bulunan Office Shuttle tuşu ve sol tuş haricindeki diğer tüm tuşlara Office Shuttle yazılımı ile tam 16 ayrı fonksiyon ekleyebiliyoruz.

Bu fonksiyonlar arasından en kullanışlı görünen ise Screen Capture Tool adı verilen ekran görüntüsü almak için oldukça kullanışlı olan araç. Aşağıda örnek kullanımında görüldüğü gibi ekranın istediğiniz bölgesinin görüntüsünü alma haricinde üzerine bir takım işaretlemeler yapabiliyor oklar yerletşirip metin ekleyebiliyorsunuz.

Fonksiyon çeşitliliği bu kadarla da sınırlı değil isterseniz herhangi uygulamayı çalıştırmak için kullanıp,isterseniz multimedya yada ofis komutları atayabilirisiniz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x