Üye Kayıt Üye Giriş

Nokia Lumia 920 için Ne Dediler?


Nokia Lumia 920 için Ne Dediler?


Nokia Lumia 920'yi Microsoft'a, gazetecilere ve Nokia'nın kendisine sorduk. Özel videoyu izleyin ve Nokia Lumia 920 hakkında merak edilenleri öğrenin.

Nokia, Windows Phone 8 işletim sistemli cihaz ailesinin ülkemizde piyasaya sürülen ilk üyeleri olan Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820'yi bugün düzenlediği etkinlikte tanıttı.

Ortaköy, Four Seasons Bosphorus Hotel'de düzenlenen basın toplantısı Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan'ın konuşmasıyla başladı. Nokia CEO'su Stephen Elop'un Türk misafirlere özel yaptığı video konuşmayla renk kattığı lansmanda Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen de Windows Phone 8 ile Windows deneyiminin ceplere de taşındığını anlattı.

Videoda Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Silikon Vadisi Programı Sunucusu Dinçer Karaca ve ShiftDelete.Net Test Editörü Tolga Cem Küçükyılmaz'un görüşlerini aldık.

Ne dediler?

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan; "Türkiye Nokia için çok önemli bir pazar. Türk kullanıcılarının da Nokia'ya her zaman bir sevgisi ve sempatisi var. Nokia'nın Windows ile 18 ay süren bir çalışmayla geldiği nokta devrim niteliğinde" dedi.


Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen ise yaptığı açıklamada "Windows Phone 8, kullanıcılara iş ve sosyal hayatı için en kolay, en hızlı, en verimli ve en eğlenceli çözümü sağlıyor. Dünyanın en inovatif iki markası Microsoft, Nokia'nın işbirliğinin ilk meyvelerinden olan Lumia 920 ve Lumia 820'yi Türkiye'de de kullanıcılar ile buluşturuyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz" dedi.

Nokia Lumia 920 fiyatı

Şu an için sadece Turkcell ile satılan telefonu satın almak için 1649 TL ödemeniz gerekiyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x