Üye Kayıt Üye Giriş

WD Black Ailesine 4 TB Kapasiteli Model Eklendi


WD Black Ailesine 4 TB Kapasiteli Model Eklendi


Western Digital'in en hızlı masaüstü hard disk ailesi olan Black için 4 TB'lık seçenek eklendi. Teknik özellikler ve ürünün fiyatı haberimizde.

Western Digital, bugün yüksek performanslı ve en yüksek kapasiteli masaüstü sabit sürücüsü olan WD Black 4 TB, 3.5 inç, 7200 RPM hızındaki sabit disk modelini duyurdu.

Hızlı performans ve üstün kapasiteye sahip WD Black, oyun, yüksek performanslı masaüstü sürücüleri ve iş istasyonları için yeterli bir performansa sahip. Ayrıca depolama severler için de 4 TB kapasite ideal gözüküyor.

7200 RPM dönüş hızı, 64 MB ön bellek, çift kademeli hareketlendirici teknolojisi, SATA 6 Gb/s arayüz ve entegre çift işlemci ile maksimum kapasitedeki bir sürücüde başarılı bir performans sağlıyor.


WD4001FAEX kodlu WD Black 4 TB sabit diskler ülkemizde de kısa süre içerisinde bulunabilir olacak. WD Black 4 TB sürücü için tavsiye edilen perakende satış fyatı 420 USD+KDV

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER