Üye Kayıt Üye Giriş

Club 3D'den Yeni CrossFire Setleri


Club 3D'den Yeni CrossFire Setleri


Ünlü ekran kartı üreticilerinden Club 3D, 3 adet yeni CrossFire paketini duyurdu. Radeon tabanlı 3 farklı orta segment karttan oluşan kitlere bir göz atalım.

Konsol oyunculuğuna karşı hala direnen ve pek çok kitle tarafından kullanılmaya devam eden PC oyuncuları için yeni donanım çözümleri piyasadaki yerini almaya devam ediyor.

Yüksek fiyat etiketine sahip güçlü tek ekran kartı yerine orta segment uygun fiyatlı ekran kartından çiftini tercih edenler için iyi bir haberimiz var.

Ünlü ekran kartı üreticilerinden Club 3D, royalKnights CrossFire paketlerini duyurdu. 3 farklı seçeneği bizlere sunan CrossFire paketleri, Radeon HD 7770 GHz Edition, Radeon HD 7850 royalKnights ve Radeon HD 7879 royalKnights'tan oluşuyor.

Özel soğutucuların kullanıldığı ekran kartları, kutu içerisinden CrossFire köprüsüyle beraber geliyor ve Hitman Absolution oyunu da kutu içerisindeki yerini alıyor.

Ürünler için daha fazla bilgiyi Club3D'nin ürünler için açtığı sayfalara bakarak öğrenebilirsiniz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x