Üye Kayıt Üye Giriş

ZyXEL'in Facebook Yarışması Sona Erdi


ZyXEL'in Facebook Yarışması Sona Erdi


ZyXEL'in, ZyBot adlı robotlarına isim vermek için dünya genelinde yürüttüğü Facebook yarışması sonuçlandı. Türkiye'de dünya genelinde olduğu gibi Lia-Leo ismi seçildi.


ZyXEL’in ödüllü Facebook yarışması Adını Sen Koy sona erdi. ZyXEL, ZyBOTS robotları adlandırma yarışması başlatmış; biri siyah, diğeri beyaz iki robot için isim alternatifleri sunmuştu.
 


Küresel çapta düzenlenen yarışmanın Türkiye bölümü, 8-21 Kasım günlerinde gerçekleşti. Yarışmaya olan ilgi büyüktü. - Amerika, AB, ve Türkiye’de düzenlenen yarışmaya katılanlar önce ZyBOTS robotları için beğendikleri isimleri seçtiler.

Tüm sonuçların toplanmasından sonra en çok oyu alan isimler belirlendi. Yarışmanın Türkiye bölümünde ise global sonuçlar doğrultusunda seçilen Lia-Leo isimlerini tercih eden ve ödül kazanan 3 şanslının isimleri belirlendi.

En çok beğenilen Lia-Leo isimlerini seçenlere; ZyXEL NSA300 serisinin güçlü üyesi NSA325 Medya Sunucusu, yeni nesil P660HNU ADSL Modem ve PLA4201 Powerline adaptör ödülü verildi

Yüksek depolama kapasitesi ve yüksek performanslı HD video izleme keyfi sunan yüksek performanslı, çok fonksiyonlu NSA325, zengin özellikleriyle mekânları eğlence merkezine dönüştürüyor.

P660HNU, en gelişmiş çok fonksiyonlu yeni nesil medya ağ geçidi olarak biliniyor. Kompakt dizaynlı PLA4201 ise 500Mbps, en yüksek hızda elektrik hatlarından veri iletişimi sağlıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x