Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung ve Teknosa’dan Smart TV Fırsatı


Samsung ve Teknosa’dan Smart TV Fırsatı


Samsung 3D LED 40ES6340 Smart TV’ler şimdi Teknosa’da kaçırılmayacak fiyat avantajıyla satışa sunuluyor.


Samsung Electronics, Teknosa’ya özel gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, Samsung 3D LED 40ES6340 Smart TV’yi kullanıcılarına çok özel fiyatlarla satışa sunuyor. 400 TL değerinde 2 adet 3D gözlük ve Samsung Sinema ile 200 film de Samsung’dan kullanıcılarına hediye.

Hediye 200 film

Sadece Samsung Smart TV kullanıcılarına Samsung Sinema uygulaması ile yıl boyunca her ay güncellenen 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, ücretsiz olarak sunuluyor. Samsung Smart TV’lerde maceradan, fantastik filmlere, bilimkurgudan romantik komediye kadar birçok film; sevdiklerinizle keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor.

 En Akıllı Uygulamalar Samsung Smart TV’lerde!

Güncellediği Smart Hub özelliği ile kullanıcılara hem sosyal, hem de kişiselleştirilmiş bir ev eğlencesi sunan Samsung, Family Story özelliğiyle de özel fotoğrafları ve mesajları sevdiklerinizle paylaşma imkanı veriyor. Çocukların da eğlence ve eğitim dünyasını düşünen Samsung, Kids özelliğiyle çocuklara zengin ve eğitici bir dünya sunuyor. Samsung ES6340 Smart TV’lerde yer alan Fitness özelliğiyle de spor yapmak ve antrenman programınızı yönetmek artık çok daha basit hale geliyor.

Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, Skype bağlantısı ile tüm sevdikleriyle kesintisiz iletişimin keyfine varan kullanıcılar, Samsung App ve web tarama gibi özellikleriyle de sürekli bağlantıda kalıyorlar. Ayrıca ShiftDelete.Net uygulamamızda Smart TV'ler tarafından desteklenmektedir.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x