Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Yılın En Güzel Anlarını WD Disklerinde Saklayın


Yeni Yılın En Güzel Anlarını WD Disklerinde Saklayın


Western Digital, Yeni Yıl’da teknoloji tutkunları için WD garantisinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Birden çok ürün seçeneği ile yeni yılın en özel anlarını WD disklerinde saklayın.


My Passport ile yeni yılı renklendirin


My Passport taşınabilir sürücüler, kendi kişisel stilleriniz yansıtabileceğiniz beyaz, siyah, gümüş, mavi ve kırmızı renk ile 500GB’dan başlayan 2 TB’a kadar kapasite seçenekleri sunmaktadır.

My Passport 3.0 serisi harici sürücüler ile fotoğraf, müzik ve videolarınızı güvenle depolarken, renkli ve dinamik tasarımlarıyla da her zaman ilgi çekicidir. Birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları ve videoları, dinlediğiniz müzikleri güvenle saklayın ve her an yanınızda taşıyın.

Mini Sürücü - Devasa Kapasite- Birçok Renk

My Passport taşınabilir sabit sürücüleri, cebinize ya da çantanıza sığacak kadar kompakt bir sürücüde 2 TB’a kadar inanılmaz bir depolama kapasitesi sunar.
 


Cep boyundaki My Passport taşınabilir sabit sürücüler direk olarak USB kablosundan bağlanıyor; ayrı bir güç kaynağı gerektirmiyor. Bu minik, pratik ve şık taşınabilir sabit sürücüler, yeni yıla renk katacak.

Eğlencenizi merkezileştirin: WD TV Live Hub Medya Merkezi:


Sevdiklerinizle beraber yeni yılda en güzel zamanlarınızı daha eğlenceli ve dolu dolu geçirmek isterseniz, TV Live Hub Medya Merkezi tam size göre. Yerleşik sabit sürücüye sahip bir ağ ortam yürütücüsü olan TV Live Hub, ev ağınızdan ve USB sürücülerinizden dijital ortam yürütmenizi sağlar. Facebook ve Youtube gibi internet sık kullanılanlarını TV’nize kaydetmenize olanak tanır. Tüm ortamlarınızı bu sistemdeki yüksek kapasiteli ağ üzerinde tek bir yerde depolayabilirsiniz.

WD TV Live Hub ortam merkezi, yerleşik ağ veya bağlı herhangi bir USB sürücüsü üzerindeki tüm ortamları bulup kategorize eder ve görüntülenmesi kolay bir menü sistemi içinde gösterir. Tüm ortamlarınız tek bir yerde olduğunda, onlara erişmek ve keyfini çıkarmak çok kolaydır. Bu özellikleri sayesinde, TV Live Hub ile yeni yılda evinizde sevdiklerinizle güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Ev ağınız için en iyisini siz seçin: My Net N900 Central

WD'nin özel FasTrack teknolojisiyle sizin eğlenmeniz önceliklidir. Film ve televizyon programlarını sorunsuz bir HD akışıyla izleyin, ses ve görüntülü konuşmalarınız sırasındaki kesintilerden kurtulun ve çevrimiçi oyunlar için gerekli olan performansa sahip olun - bunların hepsi aynı anda gerçekleşiyor olsa da. FasTrack teknolojisi gelen veri trafiğinizi analiz eder ve daha fazla bant genişliğine ihtiyacı olan hizmetleri belirleyip onlara öncelik verir. Rahatlayın ve eğlencenizi hızlandıran tek HD yönlendiricilerle en sevdiğiniz çevrimiçi eğlencenizin tadını çıkarın. 1 veya 2 TB’lık dahili depolamayla, artık evinizdeki bilgisayarlarda bulunan kişisel dosyalarınızın tamamını yedeklemek daha kolay ve rahat. Ayarlayın ve unutun. WD'deki yedekleme yazılımı kablosuz ağ üzerinden verilerinizi otomatik ve sürekli olarak yedekleyecektir.

Fiyat ve Bulunabilirlik


WD My Passport 3.0 Sürücüleri için önerilen perakende satış fiyatı;

500 GB için 85 Dolar +KDV’dir.
750 GB için 109 Dolar +KDV’dir.
1 TB için 119 Dolar +KDV’dir.
2 TB için 249 Dolar +KDV’dir.

WD TV Live Hub Medya Merkezini, WD’nin seçkin satış noktalarından temin edebilirsiniz.

1TB sabit disk kapasiteli WD TV Live Hub Medya Merkezi için önerilen perakende satış fiyatı 299 Dolar+KDV’dir.

My Net N900 Central N900, WD’nin seçkin satış noktalarından temin edebilirsiniz.

1 TB kapasite için 349 Dolar +KDV’dir.
2 TB kapasite için 429 Dolar +KDV’dir.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x