Üye Kayıt Üye Giriş

LG'nin 84 inçlik Dokunmatik Duvar Ekranı CES 2013'te


LG'nin 84 inçlik Dokunmatik Duvar Ekranı CES 2013'te


LG'nin endüstriyel pazara seslendiği yeni ürünleri de CES 2013'te sahne alacak.


LG, 8-11 Ocak 2013 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CES 2013 Fuarı’nda endüstriyel monitör ürün gamını tanıtacağını açıkladı.

LG’nin endüstriyel monitör sistemleri, şirketin amiral gemisi ürünlerinden 55 inç 3D monitör, 84 inç Ultra HD dokunmatik monitör, EZ Sign TV, Smart Gate Media Pole, Akıllı Ayna ve diğer ticari monitörleri kapsıyor.

Etkili ve verimli dijital signage sistemlerine olan gereksinimi fark eden LG, ileri düzeyde IPS ekranları ve akıllı enerji tasarrufu teknolojilerini barındıran bir dizi dijital signage ürünü geliştirmeye devam etmektedir.
 

 

 


84-inç Ultra HD Dokunmatik ile interaktivite

LG, CES Fuarı’nda 84 inç Ultra HD dokunmatik endüstriyel monitörüyle dünyanın en prestijli müzelerinde bulunan sanat eserlerinin repredüksiyonlarını gösterecek.
 

 

 

 


LG, yüksek piksel yoğunluğunu CES ziyaretçilerine sergileme fırsatı yakalayacak. Zoom yapma, çevirme ve ekrana parmakla mesaj yazma özellikleriyle interaktivite sağladığı için ticaret ve eğitim uygulamaları için ideal bir ürün olma özelliği taşıyor.

EZ Sign TV

LG’nin Reklam, çoklumedya ve canlı yayın gibi birçok işlemi yapabilen EZ Sign TV’si de CES Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Ayrıca pazarlama ve reklamcılık uygulamaları için ideal olan Smart Gate Media Pole, hem ayna hem de ekran olarak kullanılabilen Akıllı Ayna ile birlikte fuarda yer alacak.

LG’nin B2B yaklaşımı

Ortak bir ağ aracılığıyla dijital içeriğin birçok farklı noktadaki ekrana dağıtılması olan endüstriyel monitör sisteminin alan olarak 2016 yılında 9,5 milyon dolar hacme ulaşması bekleniyor. LG’nin ürünleri ise ağırlıklı olarak reklamlar, eğitim ve kamu alanında çalışmalar için kullanılıyor. LG Electronics bu çerçevedeki amiral gemisi ürünlerini Avrupa’nın en prestijli B2B fuarlarından biri olan ISE 2013’te de (Integrated Systems Europe) sergileyecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x