Üye Kayıt Üye Giriş

TP-Link TL-WN725N Video İnceleme


TP-Link TL-WN725N Video İnceleme


TP-Link'in hem küçük hem kabiliyetli Nano USB alıcısı TL-WN725N, uygun maliyetlerle kablosuz ağlara bağlanma imkanı sunuyor. Cihazın tüm detaylarını sizler için inceliyoruz.


Günümüzde birçok cihazın kablosuz ağlara bağlanma özelliği olsa da eski ürünlerde bu fonksiyon çok yaygın olarak kullanılmıyordu. USB belleklere benzeyen ve adaptör olarak tanımlanan cihazlar işte tam da bu ihtiyacı görmek için piyasaya sürüldüler.

Ortalama bir USB bellek boyutunda ve görünümündeki cihazların temel görevi masaüstü bilgisayar gibi internete (genelde) kablo ile bağlanan ürünlere kablosuz internet özelliği kazandırmak.

TP-Link'in Nano USB Receiver adını verdiği TL-WN725N kodlu cihazı temelde standart bir USB adaptör. Bu ürünün en önemli özelliği ise küçük boyutu. Standart bir fare algılayıcısı boyutunda olan TL-WN725N, tam da ismindeki Nano tanımlamasına yakışır bir ürün.

Önce video incelememizi izleyelim. Ardından ürünün özelliklerini anlatmaya devam edelim:

150 Mbps desteği sunuyor

Kablosuz ağ standartları olan b, g ve n (IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n) desteği sunan Nano USB adaptör, maksimum 150 Mbps hızında çalışabiliyor.

Kutusundan çıkan özel bir yazılımla ayarları değiştirilebilen adaptörün bir diğer ilginç özelliği ise aynı zamanda bağlı bulunduğu cihazdaki interneti de paylaştırabiliyor olması. Soft AP adı verilen bu özelliği yazılımın menüsünden aktif edebiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı, küçük boyutlu ve kabiliyitle bir cihaz olan TL-WN725N, özellikle bu tip ihtiyaçlarına olanların imdadına koşan bir aksesuar.


Teknik özellikler

150 Mbps desteği
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n desteği
USB 2.0 bağlantısı
2.1 gram ağırlık
2.4 GHz frekans bandı
64/128 WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), supports IEEE 802.1X desteği
KDV dahil 20 TL

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER