Üye Kayıt Üye Giriş

Toshiba, Stor.E Cloud ile Bulutlarda


Toshiba, Stor.E Cloud ile Bulutlarda


Stor.E Cloud ile bulut bilişim tabanlı ürününü duyuran Toshiba ile, verilerinizi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman depolayın, paylaşın ve yayınlayın.


Toshiba, ilk kişisel bulut depolama aygıtı Stor.E Cloud’ı duyurdu. Kullanımı kolay depolama merkezi, kullanıcıların geniş medya kütüphanelerini evlerinde güvenle saklamalarını sağlarken, bulut aracılığıyla dosyalara uzaktan erişim ve yayınlama olanağı veriyor.

Stor.E Cloud ile kullanıcılar, verilerine evlerinde ya da tabletleri, akıllı telefonları veya bilgisayarları ile dışarıdan erişebilecekler.

Stor.E Cloud Windows, Android ya da Apple iOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 3TB’a kadar kapasitesi ile kullanıcılar, dizüstü bilgisayarlarındaki müzikleri ve tabletlerindeki fotoğrafları yedekleyebilecek, akıllı televizyonlarında filmy ayınlayabilecekler. Dahası, internet bağlantısı üzerinden dünyanın herhang ibir noktasındaki herhangi bir cihazdan Stor.E Cloud'a erişebilecekler.

 

 


Teknik Özellikler:


Bağlantılar: RJ-45 Ethernet yuvası, USB 2.0 yuvas

Kapasite: 2TB, 3TB

Güç:

AC Güç adaptör kablosu.
Giriş: 100-240V, 650mA
Çıkış: 12V - 2A

Boyutlar:

160 (U) x 79 (G) x 191 (Y) mm

Yazılım

Toshiba Canvio Home Software

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP / VISTA / Windows 7
Ethernet girişi ile ağ bağlantısı
Internet bağlantısı

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x