Üye Kayıt Üye Giriş

USB'den Güç Alan HP Monitör


USB'den Güç Alan HP Monitör


CES 2013ün başlamasına saatler kala gelen ürün duyuruları heyecanı zirveye çıkarıyor. 20-27 inç arası monitörlerini tanıtacak HP'den bir de sürpriz bir ürün var.


CES 2013'ün başlamasına artık çok az bir süre kaldı ve etkinlikte boy gösterecek firmalar tanıtılacak ürünlerini teker teker duyuruyorlar. Teknoloji devi Hewlett-Packard da bu prestijli etkinlikte 20 inç'ten 27 inç'e kadar birçok yeni monitörü ile tüketicilerin karşısına çıkacak.
 

 

 


Bu ürünlerin arasında en fazla göze çarpanlardan biri ise, USB'den güç alan U160 modeli daha çok taşınabilir bilgisayar kullanıcıları hedef alınarak tasarlanmış.LED arka aydınlatmalı 15.6 inç ekran boyutuna sahip bu ürün 1366x768 ekran çözünürlüğü sunuyor. Deri bir taşıma kılıfıyla birlikte gelen U160, 12ms tepki süresi ve 500:1 kontrast oranına sahip.
 

 

 


Yaklaşık 1.5 Kg ağırlığına sahip 3 cm kalınlığındaki bu ürün çalışmak için 5 Watt güce ihtiyaç duyuyor ve bu gücü de USB 2.0 bağlantısı üzerinden alıyor. Yurtdışı satış fiyatı 179 Dolar olarak belirlenen bu ürün, çok üst seviye bir ürün olmasa da dizüstü bilgisayarın ekranını yetersiz bulanlar için oldukça kullanışlı olabilir.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER