Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Veri Merkezi Seagate Central


Yeni Veri Merkezi Seagate Central


Seagate, Smart TV uygulamasına sahip yeni depolama cihazı Seagate Central'ı tanıttı. Windows, Mac OS, iOS ve Android'i destekleyen ürüne bir bakalım, bizlere neler sunuyor?


Seagate, dünyanın ilk Smart TV uygulamasına sahip depolama cihazı Seagate Central’i tanıttı. Tüm cihazların içeriğini tek bir merkezde birleştiren Seagate Central, dijital dosyaları medya içeriğine göre ayrıştırarak depoluyor. Yani video, fotoğraf, müzik ve belgelerinizi formatına göre organize ediyor, dosyalıyor.

Ev tipi depolama çözümü olan Seagate Central, ağ üzerinden işletim sistemi ayırmaksızın tüm cihazlara bağlantı kurabiliyor. Windows, MAC, iOS ya da Android, işletim sistemi ayırmaksızın otomatik olarak yedekleme imkanı da veren Seagate Central, sosyal ağlara da entegre çalışabiliyor.

 

Seagate’in yeni ürünlerinden, Backup Plus harici diskin özelliği sayesinde, Seagate Central Facebook üzerindeki fotoğraf ve videolarınızın yedeğini tek tık ile alabiliyor.

Kullanıcılara ev dışından da erişim imkanı veren cihazın, içeriğindeki dijital film ve müzikler uzaktan oynatılabiliyor. iOS, Android tabanlı cihazlar ve Amazon Kindle HD için sunulan ücretsiz Seagate Media uygulaması sayesinde de dosyalarınıza uzaktan erişim daha kolay hale geliyor. Bu cihazlara DLNA ve Apple AirPlay üzerinden veri akışı sunulabiliyor. Ayrıca uygulama sayesinde cihaz üzerinden dosya indirme ve paylaşımı da yapılabiliyor. Ürünün ülkemizde Mart ayı gibi satışa sunulması bekleniyor.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x