Üye Kayıt Üye Giriş

Veri Kaybetmeyin, Tek Tuşla Yedekleyin!


Veri Kaybetmeyin, Tek Tuşla Yedekleyin!


Depolama konusunda en etkili isimlerden olan Western Digital, depolama ve yedekleme konusundaki tecrubesini, kullanıcılarıyla paylaşıyor. İşte WD'nin önerdiği yedekleme planı!


Sabit disk üreticisi WD, tüketicilerin beş önemli ipucuyu kullanarak kendi yedekleme planlarını oluşturmalarını ve kişisel içeriklerini korumaları yönünde uyarıyor.

Verileriniz sadece veri değildir, bunlar sizin aile fotoğraflarınız, finansal belgeleriniz, müziğiniz, kısaca hayatınızdır. WD, tüketicileri fotoğraf, video ve diğer önemli dosyaları, otomatik yedekleme çözümleri ile harici sabit disklerde korumaya teşvik ediyor.

Kaybetmeden önce, Yedekleyin ki Veri Kaybı Olmasın!


WD, yedeklemeyi zahmetsizce yapabilmek için, WD SmartWare otomatik, kesintisiz yedekleme yazılımı geliştirmiştir. WD SmartWare yazılımı yedekleme konusunda size kolaylık sağlıyor. Bir kaç basit adımda verileriniz otomatik olarak bulunur, ve yedeklenmeye başlar.

Pratik ve Kolay

Eşsiz bir görsel arayüz bilgisayarınıza bağlanan WD sürücüleri görmenizi sağlar.
WD SmartWare bilgisayarınızı otomatik olarak tarar ve e-postalarınız dahil olmak üzere tüm kişisel dosyalarınızı bulur.
Yedeklemek istediğiniz dosyaları ve klasörleri seçin ya da kategoriye göre dosyalarınızı yedekleyin. Bu size kalmış.
Yedekleme göstergeleri her bir kategoriye ne kadar yedekleme yapabileceğinizi gösterir. Dosya sayımını görmek için bir kategori üzerine fareyi getirebilirsiniz.
"Start Backup" (Yedeklemeyi Başlat)'a tıkladığınızda WD SmartWare otomatik olarak dosyalarınızı yedeklemeye başlayacaktır.
Yedeklemeniz çalışırken kategori göstergeleri yedekleme işleminin ilerleyişini gösteren rengi değiştirir.
Bittiğinde bir durum ekranı ve yedeklemenizle ilgili bilgiler göreceksiniz. Bunu sadece bir kez yapmanız gerekiyor. İlk yedeklemenizden sonra dosyalarınız her dosya eklediğinizde ya da değiştirdiğinizde otomatik olarak yedeklenecektir.

Daima İş Üstünde!

WD SmartWare, bilgisayarınızı her zaman izler, böylelikle dosyayı değiştirip kaydettiğinizde, yeni resimler, filmler ya da şarkılar eklediğinizde, WD SmartWare anlık olarak bunları yedekler.

Kayıp dosyaları geri getirmek kolaydır.
Kazayla önemli bir dosyanızı silerseniz veya dosyanın önceki versiyonuna ihtiyaç duyarsanız, bu kullanımı kolay alım arayüzüyle saniyeler içinde bulabilir ve geri getirebilirsiniz.
Yedeklediğiniz tüm dosyaları geri yükleyin ya da belli bir dosya veya klasör seçin. Kayıp bir dosyayı kolayca bulmak için arama fonksiyonunu kullanın.
Bir dosyanın eski bir sürümünü almak amacıyla zamanda geri gitmek için kaydetmek istediğiniz sürüm sayısını belirleyin

Kontrol Sizde

WD SmartWare yazılımı WD harici sürücüleri için bir kontrol merkezidir. Bu yazılımla:

Yedeklemenizi kişiselleştirebilirsiniz
Sürücü güvenliğini belirleyebilirsiniz
Teşhis işlemleri yürütebilirsiniz
Güç ayarlarını ve daha fazlasını yönetebilirsiniz
My Passport ve My Book harici sabit disklerinde bulunan WD SmartWare yazılımı ile verilerinizin güvenle bir yerde depolandığından emin olabilirsiniz

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x