Üye Kayıt Üye Giriş

TP-LINK'ten Yeni Nesil Modem


TP-LINK'ten Yeni Nesil Modem


TP-LINK, çok işlevli yeni nesil modemlere bir yenisini ekledi. TP-LINK, TD-W8970 modem ile birden fazla cihaz ihtiyacını ortadan kaldırmayı hedefliyor.


TP-LINK’in yeni modem ailesi artık salt internet bağlantısı sağlayan cihazlar olmaktan çıktı. Çok işlevli bu yeni nesil modemler, hem ADSL ve Ethernet WAN portu sayesinde birçok bağlantı tipini destekliyor hem de cihaz üzerinde bulunan USB portu üzerinden harici disk, yazıcı gibi kaynakları ağ paylaşımına ve uzak erişime açıyor.


 


TP-LINK TD-W8970 çok işlevli modem, hem ADSL hem de ethernet WAN portu üzerinden kablonet, uydunet ve fiber bağlantı türlerini destekliyor. 4 adet gigabit portu üzerinden 1000Mbps kablolu bağlantı ve 802.11n desteği ile 300Mbps’a varan kablosuz bağlantıda kesintisiz iletişim sağlıyor.Ürünün üzerindeki iki adet USB giriş yuvası sayesinde kullanıcılar yerel ağ ya da internet üzerinden cihaza bağladıkları harici disk ve benzeri cihazları ve içerisindeki dosyaları paylaşabiliyorlar. Böylece sadece modem yatırımı ile farklı ihtiyaçları karşılayabilen bir ağ oluşturulabiliyor.Ürün kablolu ve kablosuz bağlantıda sağladığı yüksek bant genişliği desteği ile zaman gecikmesi olmadan konferans görüşmeleri, HD video akışı, online oyunlar gibi uygulamalarda iyi bir performans sağlıyor.

IPv6’ya hazır bir ürün

TP-LINK TD-W8970 yeni nesil internetin temelini oluşturacak IPv6 protokolünü destekliyor. IPv6’ya hazır olmak isteyenler için cazip bir olanak sağlanıyor.10 adete kadar IPsec VPN tünelini destekleyen ürün, böylece kullanıcılara dışarıdayken de ev ya da ofis ağına eşzamanlı olarak güvenle ulaşabilecekleri kendi sanal ağlarını kurma olanağı veriyor.
 


TD-W8970 modemin kullanım rahatlığı sağlayan özelliklerinden biri de kablosuz (Wi-Fi) bağlantı için ayrı bir açma/kapama düğmesi bulunması. Böylece kablosuz bağlantı istenmediğinde cihazı kapatmadan sadece kablosuz bağlantıyı kesmek mümkün oluyor.TP-LINK’in yeni modemi TD-W8970’in bazı teknik özellikleri ve fiyatı

Hepsi bir arada cihaz (all-in-one): ADSL2+ modem, NAT router, 4-port switch ve kablosuz N erişim noktası.

Kablosuz N 300Mbps’e varan bağlantı hızı,

İki adet USB giriş yuvası,

Ethernet WAN (EWAN) portu ile kablo, VDSL ya da fiber modem için geniş bant desteği,

IPv6 desteği,

Wi-Fi açma/kapama düğmesi,

WPS düğmesi (tek düğme ile kolayca güvenli kablosuz bağlantı),

Çoklu dil desteği,

SPI ve NAT güvenlik duvarı (internetten gelebilecek saldırılara karşı koruma),

WPA-PSK/WPA2-PSK kablosuz şifreleme,

Fiyat: 299 TL KDV dahil (tavsiye edilen satış fiyatı)

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x