Üye Kayıt Üye Giriş

PlayStation 4 Hakkında Yeni Bilgiler


PlayStation 4 Hakkında Yeni Bilgiler


Sony'nin 20 Şubat tarihinde duyuracağı düşünülen yeni PlayStation konsolu için dedikodu kazanları kaynamaya devam ediyor. Son olarak cihazın çıkış tarihi ve kontrolörü hakkında bilgiler var.
 


Sony'nin yayımladığı bir video ile 20 Şubat tarihinde PlayStation markasının geleceğini tayin edeceğini açıklaması ortalığı karıştırmaya yetti de arttı bile.
 


Birçok kişi bunu direkt olarak PlayStation 4'ün duyurulacağı yönünde yorumlarken, Sony'nin başka neyi duyurabileceği ise merak ediliyor.Fakat tarih ne kadar yaklaşırsa yaklaşsın dedikodu kazanları kaynamaya devam ediyor. Japonya'da yayınlanan Asahi Shimbun gazetesinin haberine göre Playstation 4, Amerika ve Japonya'da 2013 içinde çıkacak ve fiyatı $400 dolar seviyesinde olacak.Eğer bu fiyat konusu doğrulanırsa, cihazın selefi PlayStation 3'e oranla oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulacağı da bir gerçek olarak göze çarpıyor.Bir diğer dedikodu da cihazın kullanacağı kontrolör'ün DualShock 3 ile hemen hemen aynı boyutlarda olacağı ama arkasında PS Vita'da bulunan dokunmatik bir bölümün yer alacağı yönünde.Tabii hemen bu iddiaların yalnızca bir gazete tarafından ortaya atıldığını ve kesin konuşmak için tek yapabileceğimizin 20 Şubat tarihinde Sony'Nin düzenleyeceği etkinliği beklemek olacağını söyleyelim.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER