Üye Kayıt Üye Giriş

vBulletin Seo Eklentileri


vBulletin Seo Eklentileri

Arkadaşlar vBulletin forum sistemi için piyasada bir çok eklenti var.Bunlar hakkında bilgili olanlar var bilgisiz olanlar var. Bazı yerlerde eksik kılanlar var.Hangisi daha iyi onu bilmeyenler var.İlk önce bunları tanıtalım.

vBSeo

vBSeo ücretli olarak yazılmış bir seo eklentisidir.Sitenizin herşeyini düzenliyor.Meta Etiketlerinizi(meta-tag yapısını ) düzenler.vBulletinizi seoya uygun bir hale getirir. Bununla beraber sitenizi Google ve diğer arama motorlarında yukarı sıralara taşır.

tfSEO

tfSEO ücretsiz bir seo uygulamasıdır.Bu uygulama vBSeo kadar başarılı değildir ancak ismini duyuran bir eklentidir.Kurulumu zor olan bir eklenti olması bir eksi olabilir. Ancak tfSEO ilede iyi sonuçlar almanız mümkün oluyor.

vRewrite

vRewrite ücretsiz bir seo uygulamasıdır.İlk çıktığı zamanlarda inceledim.Gayet başarılı buldum.Ama yeni versiyonlara uyumlu sürümlerini çıkarmamıştır.vRewrite’nin uyumlu olduğu vBulletin sürümünü kullanıyorsanız kullanmanızı öneririm.

Zoints SEO


Zoints SEO ücretsizdir.Ücretsizler arasında en çok kullanılan seo uygulaması denilebilir(benim araştırmam böyle gösterdi).Çoğu şeyi yapıyor.Ancak ücretsiz olduğu için vBSeo ile yarışamıyor.

NuSEO

NuSEO ücretli bir seo uygulamasıdır.vBSeo kadar olmasada yinede etkili bir seo uygulamasıdır.Kullanan arkadaşlar bundan memnundur.Kullanamadığım bir eklentidir.

Editörün Tavsiyesi:

Ücretli seo sistemleri arasında en beğendiğim seo uygulaması vBSeodur.

Ücretsiz seo sistemleri arasında ise benim tercihim tfSEO olacaktır.

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x