Üye Kayıt Üye Giriş

Yorum Yarışması Sonucu


Yorum Yarışması Sonucu

Bundan 1 ay önce yaptığımız yorum yarışması sonuçlandı. Yarışmaya katılım beklediğimizin oldukça üstündeydi. Hediyenin küçük olmasına rağmen webmasterlar tarafından katılım yüksek orandaydı. Bu yüksek katılım sebebiyle, bir sonraki yarışmada, Daha büyük ve daha fazla sayıda hediye, sadece webmasterların katılımına yönelik yarışma ve 1 aydan daha kısa sürede tamamlanacak bir yarışma planlıyoruz.

Yarışmaya katılım sonucunda Toplam 380 çekiliş hakkı verilmiştir.

Web sitelerinde duyurma 4 çekiliş hakkı
1′den fazla web sitesinde duyurma 3′er çekiliş hakkı
forumda tanıtım 2 çekiliş hakkı
twitter ve friendfeed hesaplarında paylaşım 1′er çekiliş hakkı
Sadece yorum yapmak 1 çekiş hakkı olarak belirlendi.
Web sitesinde tanıtım yapanlara yaptıkları yorumun çekiliş hakkı ilave edilmemiştir.

Random.org aracılığı ile yapılan çekilişte 1′den 380′e kadar limit belirlenerek rastgele bir seçimde bulunulması sağlanmış ve aynı yöntemde 1 asil talihliden sonra 3 yedek talihli belirlenmiştir.

İlk olarak asil talihliye mail yoluyla bildirim yapılacak 1 hafta içerisinde geri dönüş olmazsa, sırasıyla yedek talihlilere mail ile bildirim yapılacaktır.

Yazının sonunda çekiliş haklarına ilişkin dağılımı excel dosyasında görebilirsiniz. Çekiliş haklarına ilişkin itirazı bu yazının yayınlanma tarihinden itibaren 3 günde içerisinde yapmanız gerekir. 3 gün içinde yapılmayan itirazlar sonrasında hediye asil taliyliye verilecektir.

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x