Üye Kayıt Üye Giriş

Google Yeni Site Bağlantıları


Google Yeni Site Bağlantıları

Birkaç gün önce site ismi şeklinde yaptığım aramalarla Google’ın yeni site bağlantıları şablonunu hayata geçirdiğini farkettim ve siz değerli Seo Hocası takipçilerini bu konu hakkında bilgilendirmek istedim. Şuan tüm Google sitelerinde (Google.com.tr dahil) site bağlantıları kısmı değişmiş durumda. Aşağıdaki resimden Google yeni site bağlantı şablonunu görebilirsiniz.

 

yeni site linkleri 550x430 Google Yeni Site Bağlantıları

Bu sonuç türü daha çok kendi anahtar kelimesinde otoriter olan siteler için geçerli durumda.
Dünya’dan örnekler; Adobe, Microsoft, BBC
Türkiye’den örnekler; Seo Hocası, Fuub, Habertürk, NTV, Frutation, Hepsiburada

Yakın zamanda aranma hacmi yüksek tüm sitelerin (%95 şuan gözüküyor) site bağlantı kısımlarının böyle gözükmesi muhtemel.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve Google aramalarında site bağlantıları çıkan kelimeleri yorum olarak paylaşırsanız seviniriz.

İpucu: Mesela “Çiçek Sepeti” yazıldığında Ciceksepeti.com’un site bağlantıları gözükmüyor. Kelimeden sonra bir boşluk bırakıp (space’e basıp) arama yaparsanız site bağlantıları gözüküyor. Site bağlantıları gözükmeyen siteler var ise bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Toplam 24 Seo Analiz Siteleri - Araçları başlıklı makalemizde seo analiz araçları, seo analizi ve seo değerlendirmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER