Üye Kayıt Üye Giriş

Adobe Flash Professional CS5


Adobe Flash Professional CS5

 

Adobe Flash Professional CS5 İndir

 

Tasarım konusunda profesyonel ürünleriyle sektörün en güçlü üreticisi Adobe'un multimedya animasyon yazılımı Flash Professional CS5 ile yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Adobe Flash farklı platformlarda kullanılabilecek animasyonlar hazırlamanızı sağlıyor. Bu işlemleri yaparken size zaman kazandırmak için pek çok aracıyla işlemleri kolaylaştıran Adobe Flash, tasarımcıların bilgisayarlarından eksik olmayan programların başında geliyor.

Animasyonlar hazırlamak ve en ince detaylarına kadar düzenleme yapabilmek için kullanabileceğiniz programla renk efektleri, haraket dönüşümleri oluşturabilir animasyonu istediğiniz kareden bölebilir, müzik ekleyebilirsiniz. Her yeni sürümde Adobe tecrübesiyle sürekli geliştirilen Adobe Flash Professional kolay ve etkili bir kullanımla kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

Adobe Flash CS5 Professional  Özellikleri:

Metin motoru Yeni
Yeni Metin Mizanpajı Çerçevesi aracılığıyla baskı kalitesinde tipografiyle metninizin kontrolünü tamamen elinize alın.

XML tabanlı FLA kaynak dosyaları Yeni
Projeleri kaynak kontrol sistemlerini kullanarak yönetin ve dosyalarda daha kolay bir şekilde işbirliği içinde çalışın.

Kemik aracı için hareket Yeni
Kemik aracına eklenen yeni hareket özellikleriyle daha gerçekçi ters kinematik efektler yaratın.

Deko çizim araçları Yeni
Deko aracı için yeni ve kapsamlı bir fırça setiyle gelişmiş animasyon efektleri oluşturun.

Kod Parçacıkları paneli Yeni
ActionScript 3.0'ı öğrenme sürecini kısaltın ve önceden yapılandırılmış kodları projelerinize uygulayarak yaratıcılığınızı daha fazla kullanın.

Flash Builder Entegrasyonu Yeni
Flash Professional projeleriniz için öncelikli ActionScript düzenleyicisi olarak Flash Builder yazılımını kullanın.

ActionScript düzenleyicisi Gelişmiş
Özel sınıf kod ipuçları ve kod tamamlamayı içeren gelişmiş ActionScript düzenleyicisi ile geliştirme sürecini hızlandırın.

Creative Suite entegrasyonu Gelişmiş
Adobe Photoshop®, Illustrator®, InDesign® ve Flash Builder gibi Adobe Creative Suite® bileşenlerini kullanırken verimliliği artırın.

Video geliştirmeleri Gelişmiş
Sahne alanı üzerinde video yeri belirleme özelliği ve yeni işaret noktaları özellik denetçisi ile video işlemlerini standartlaştırın

Geniş içerik dağıtımı Gelişmiş
iPhone da dahil olmak üzere neredeyse her boyutta ekrana tutarlı bir şekilde dağıtın ve gelişmiş test için Adobe Device Central'ı kullanın.

ÖNEMLİ: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için "Programı İndir" butonuna bastığınızda yönlendirileceğiniz sayfada Adobe internet sitesi üzerinden hesap yaratmanız gerekmektedir. Alacağınız bu hesap ile üretici adresinden Adobe yazılımlarına ait deneme sürümü dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER