Üye Kayıt Üye Giriş

BearShare


BearShare
 
 BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.
 
 Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.
 
 Programı innDirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.
 
 Yazılımın Genel Özellikleri
 
100% temiz kurulum
 Tamamen yeni arayüz
 Daima en hızlı innDirme
 Anlık "arama önerisi" teknolojisi
 Kötü içerikli dosyalara karşı ebeveyn kontrolü ve dosyalara erişimin engellenmesi
 Otomatik virüs koruması
 Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği
 
 BearShare ile,
 
Müzik ve video paylaşabilir, keşfetebilir ve innDirebilirsiniz.
 Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
 Yeni dostluklar kurabilir ve eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
 Arkadaşlarınız ve favori sanatçılarınız hakkında yorum yapabilirsiniz.
 Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.
 
 Desteklenen Dosya Türleri
 
Windows medya dosyaları : asf, asx, avi
 Windows medya ses dosyaları : wmv, wax, wm, wma, wmd, wmx, wmz, wvx
 Film dosyaları : mpeg, mpg, mpa, mpe, m1v, mp2, mp2v
 MP3 ses dosyaları : mp3
 
 Not : BearShare 6.2 sürümüyle noktadan noktaya (programı kullanan diğer kişilerden) bağlantı yaparak innDirilen içerikleri yasal içerik kapsamında değerlendiriyor, bunun yanında ücretli üyelik ile parçaları telif hakkını da alarak daha yüksek hızla innDirmeyi vaadediyor. Müzik ve video dosyaları 15 dakikadan küçük parçalar halinde sunulmuş. Program casus veya reklam yazılımlar içermemektedir.
 
 UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, bilgisayardershanesi.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER