Üye Kayıt Üye Giriş

Office 2003 Görsel Eğitim Seti(Word-Excel-Access-P.Point-Outlook) Ürün Fiyatı : 24 TL


Office 2003 Görsel Eğitim Seti(Word-Excel-Access-P.Point-Outlook)

 

 

Bir Ofiste İşe Başlarken İhtiyacınız olan her şey bu sette. Adı üstünde "Ofis Seti".

Bu seti tamamladığınızda iş dünyasının en yaygın program grubu olan Microsoft Office 2000in her ayrıntısını öğreneceksiniz. Kapsamlı eğitim seti sayesinde Microsoftun Word (Kelime İşlem), Excel (Hesap Tablosu), PowerPoint(Sunu Hazırlama), Access (Veritabanı Hazırlama) ve Outlook programlarından tam verim alacaksınız.
 EXCEL setinde, tablolar, grafikler, formüller... Spreadsheet denince akla gelen tek isim olan Excel hakkında bilmeniz gereken her şey. Excelde yapmaya ihtiyaç duyacağınız her işlem adım adım adım sesli ve görüntülü olarak anlatılıyor.
ACCESS  Dünyada milyonlarca firmanın tüm veritabanı ihtiyaçlarını karşılayan, Office ailesinin en profesyonel üyesi Accessin incelikleri... Accesste yapmaya ihtiyaç duyacağınız her işlem adım adım adım sesli ve görüntülü olarak anlatılıyor.
POWERPOINT Fikir ve düşüncelerinizi etkileyici bir biçimde ifade etmenizi sağlayacak sunumları hazırlamak aslında çok kolay... Üstelik tahmininizden çok daha hızlı. Powerpointte yapmaya ihtiyaç duyacağınız her işlem adım adım anlatılıyor.
OUTLOOK ile e-postalarınızı kontrol etmek, haber gruplarını takip, adres defteri oluşturmanın kolay ve hızlı yollarını bulacaksınız.

Office 2003 Görsel Eğitim Seti(Word-Excel-Access-P.Point-Outlook)