Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor


Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor


Microsoft'un yeni Windows sürümü 9, ay sonunda yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak. Microsoft 30 Eylül'deki tanıtımın basın davetlerini göndermeye başladı.

Sonbaharda duyurulması beklenen yeni Windows ile ilgili resmi açıklama geldi. Üretici firma Microsoft basın kuruluşlarına gönderdiği davette isim belirtmese de yeni nesil Windows işletim sistemini duyurucağını açıkladı.

Gönderilen davette 'bir sonraki Windows'un ne olacağı ile ilgili bilgiler için bize katılın' ifadesi yer aldı. Yeni işletim sistemi ile ilgili etkinliğin 30 Eylül'de ABD'nin San Francisco şehrinde yapılacağı açıklandı.

Tanıtımda Windows'un Technical Preview sürümünün duyurulması bekleniyor. Geçen hafta internete düşen Windows 9 videolarında Başlangıç Menüsü, Sanal Masaüstü ve Mesaj Merkezi gibi bölümler görüntülenmişti.

Microsoft'un yeni işletim sisteminin önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni işletim sisteminin sonbaharda duyurulması bekleniyordu. Bu davet ile yapılacak duyuru resmi olarak onaylanmış oldu.

Pratik Kpss Eğitim Setleri

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.