Üye Kayıt Üye Giriş

Atılabilir E-posta Hesabı : MailDrop


Atılabilir E-posta Hesabı : MailDrop

Internet üzerinde oldukça fazla siteye zaman içerisinde üye oluruz. Bu üyeliklerin birçoğunu da bir kez kullandıktan sonra belki de hiç kullanmayız. E-posta adresini girmemizin çoğu kez sebebi ücretsiz bir içerik, bir promosyon veya belki bir indirme nedeni ile gerçekleşir. Bu gibi durumlar için bir kez kullanabileceğimiz “atılabilir e-posta” kullanmamız bir çözüm olabilir.

Gerçek e-posta adresiniz yerine bir “atılabilir e-posta” adresi vermeniz sizin posta kutunuzun istenmeyen e-postalardan belli bir oranda kurtulmanızı sağlayacaktır. MailDrop, size geçici olarak kullanabileceğiniz bir e-posta adresi sağlayabiliyor. Bu adresi herhangi bir web sitesinde kullanmanız mümkün. Geçici e-posta adresinize gelen e-postaları görebiliyor, isterseniz silebiliyorsunuz. Herhangi bir e-posta adresi almak için kayıt olmanıza gerek yok, sadece istediğiniz kullanıcı adını yazmanız yeterli.

MailDrop’tan aldığınız e-posta hesabınızın gelen kutusunun başkaları tarafından da görünebildiğini hatırlatalım. Bu nedenle tahmin edilmesi güç bir kullanıcı adı seçmeniz yerinde olacaktır.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER