Üye Kayıt Üye Giriş
biz-sizi-arayalim
biz-sizi-arayalim
Photoshop Öğreniyorum Eğitim Seti
Masaüstü bilgisayarı cebe sığdırdılar
Masaüstü bilgisayarı cebe sığdırdılar
Avast ve Windows Güncellemeleri Çakışınca!
Avast ve Windows Güncellemeleri Çakışınca!
Toshiba'nın İddialı Bilgisayar Tableti!
Toshiba'nın İddialı Bilgisayar Tableti!
Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor
Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor
Skype 7, Mac ve Windows İçin Yayınlandı!
Skype 7, Mac ve Windows İçin Yayınlandı!
kpss-egitim-setleri

Hızlı Erişim Araç Çubuğuna Araç Ekleme


Fransızca Eğitim Seti

Hızlı Erişim Araç Çubuğuna Araç EklemeHızlı Erişim Araç Çubuğu varsayılan olarak, Office 2010 program pencerelerinin en üstünde bulunur ve sık kullandığınız araçlara hızlı erişim sağlar.

 

hizli-erisim-arac-cubuguna-arac-ekleme-1

 

İstediğiniz komutları Microsoft Office programınızı ilk başlattığınızda Şeridin üzerinde bulunan Hızlı Erişim Araç Çubuğu‘na (Quick Access Toolbar) ekleyebilirsiniz. Araç çubuğunda komutlar her zaman görünür durumda ve elinizin altındadır. Örneğin, düzeltme işaretlerini açmak için Word veya Excel’de her gün Baskı Önizleme (Print Preview) ve Hızlı Yazdır ( Quick Print) özelliğini kullanıyorsanız ve o komutu kullanmak için her seferinde Baskı Önizleme (Print Preview) ve Hızlı Yazdır ( Quick Print) komutlarını Dosya (File) menüsünü tıklayıp, uygulamak istemiyorsanız, Baskı Önizleme ve Hızlı Yazdır komutlarını Hızlı Erişim Araç Çubuğu’na ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, Baskı Önizleme (Print Preview) ve Hızlı Yazdır ( Quick Print) komutlarını Hızlı Erişim Araç Çubuğu yanındaki oku tıklayın. Baskı Önizleme (Print Preview) ve Hızlı Yazdır ( Quick Print) komutlarını sırayla tıklayın. Tıkladığınız komut düğmesi yanına onay simgesi eklenir ve ilgili komut Hızlı Erişim Araç Çubuğu’nda görünür.

 

hizli-erisim-arac-cubuguna-arac-ekleme-2

 

Eklediğiniz düğmeleri kaldırmak için, kaldırmak istediğiniz araca sağ tıklayıp Hızlı Erişim Araç Çubuğundan Kaldır(Remove from Quick Access Toolbar) seçeneğini tıklayın ve Araç ekleme işlemini tekrar yapın.

 

hizli-erisim-arac-cubuguna-arac-ekleme-3

 

İngilizce Öğreten Eğitim Seti
Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

SEO En İyi SEO Firması Opencart Opencart E Ticaret İngilizce Öğren Fransızca Öğren Rusça Öğren Arapça Öğren Almanca Öğren Çince Öğren Japonca Öğren İspanyolca Öğren Hollandaca Öğren Kürtçe Öğren