Üye Kayıt Üye Giriş
biz-sizi-arayalim
biz-sizi-arayalim
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Seti
Masaüstü bilgisayarı cebe sığdırdılar
Masaüstü bilgisayarı cebe sığdırdılar
Avast ve Windows Güncellemeleri Çakışınca!
Avast ve Windows Güncellemeleri Çakışınca!
Toshiba'nın İddialı Bilgisayar Tableti!
Toshiba'nın İddialı Bilgisayar Tableti!
Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor
Yeni Microsoft'un Windows tanıtılıyor
Skype 7, Mac ve Windows İçin Yayınlandı!
Skype 7, Mac ve Windows İçin Yayınlandı!
kpss-egitim-setleri

Office 2013 indirin


Arapça Görüntülü Eğitim Seti

Office 2013 indirin
 


Microsoft, akşam saatlerinde San Francisco’da yaptığı etkinlikle, Office paketinin yeni sürümünü, yani Office 2013′ü resmi olarak tanıttı. Bununla da kalmayan yazılım devi, Office 2013′ün kullanıcı önizleme sürümünü indirmeye sundu.

Sunulan önizleme sürümünde Access, Excel, InfoPath, Lync, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve Word bulunuyor. Ama bu kez bazı yazılımlar, Metro arayüzüne uyarlanmış biçimde karşımıza çıkıyor.

Microsoft, fiyat ya da tarih konusunda kesin bir bilgi vermiş değil. Tek bildiğimiz, Office 2013′ünWindows RT sürümünün, Microsoft’un tableti Surface ile birlikte geleceği. Ama bu konuda da bazı soru işaretleri var. Uzamanlara göre tabletlere gelecek olan sürüm debir önizleme sürümü olabilir. PC’ler için Office 2013′ün ise, 2013 yılının ilk çeyreğinde raflara çıkması bekleniyor.

Office 2013, hem geleneksel masaüstü uygulamalarına, hem de Metro uygulamalarına sahip bir paket olacak. Yayınlanan önizlemede Metro uyumlu olarak gelen iki uygulama var: OneNote ve Lync.

Şimdilik, önizleme sürümünde görülebilen yenilikler gerçekten umut verici. Örneğin artık PDF dosyalarınıWord dosyası olarak açabiliyor ve üzerinde dilediğimiz gibi değişiklik yapabiliyoruz. Yine Word dosyaları içerisine video gömmek de, Office 2013 ile mümkün.

Excel’in, 2013 sürümünde biraz daha akıllı bir uygulama haline geldiğini söylemek mümkün. Örneğin tekrarlanan girişlerde uygulama, kullanıcıya otomatik doldurma konusunda daha fazlayardım ediyor. Bir tablo oluşturacaksanız, girdiğiniz verilere en uygun tablo tipini de artık size önerebiliyor Excel.

PowerPoint’te yapılan en önemli yenilik ise, dokunmatik ekranlara büyük uyum sağlamış olması. Microsoft, PowerPoint 2013′ü geliştirirken, Windows 8′de de büyük önem verdiği dokunmatik ekran konusuna özel bir özen göstermiş.

Bir de hatırlatma: Office 2013, ne yazık ki Windows XP ve Vista altında çalışmayacak. Eğer Office 2013′ü kurmak istiyorsanız, Windows 7 veya Windows 8 kullanmanız şart…

Download: Office 2013 Customer Preview

SMMM Yeterlilik Görüntülü Eğitim Seti
Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

SEO En İyi SEO Firması Opencart Opencart E Ticaret İngilizce Öğren Fransızca Öğren Rusça Öğren Arapça Öğren Almanca Öğren Çince Öğren Japonca Öğren İspanyolca Öğren Hollandaca Öğren Kürtçe Öğren