Üye Kayıt Üye Giriş

Windows 8 Mağazasındaki 5 Garip Windows Uygulaması


Windows 8 Mağazasındaki 5 Garip Windows Uygulaması

 

Windows 8‘in mağazasında dolaşırken uygulamaları fiyat, önem, derecelendirme gibi kriterlere göre sıralamanız, böylece ilginizi çeken uygulamaları daha kolay bulmanız mümkün. Ama bu seçenekler arasında “en garip” uygulamaları bulmanızı sağlayacak bir kategori yok. Yine de Windows Store’da diğer mobil platformlarda olduğu gibi son derece ilginç uygulamalara rastlamanız mümkün. İşte bizim gözümüze çarpan, sizlerle paylaşmak istediğimiz birbirinden garip 5 Windows 8 uygulaması:

Nyan Cat The Game

İnternetin bir türlü kurtulamadığı “peşinde gökkuşağı bırakan reçelli kedi” geyiğini sürdürmek buplatform oyunu sayesinde sizin elinizde.

Click on Me

Bu uygulama sadece 30 saniyede en fazla kaç kez tıklayabileceğinizi ölçüyor. Mağazada daha basit bir uygulama bulmanız güç.

Telekinesis Test

Bir uygulamayı düşüncelerinizle yönlendirebilir misiniz?Rastgele rakamlar türeten bu uygulama, çıkan sayıları beyninizle yönlendirebildiğiniz iddiası üzerine kurulu. Evet, bize de çok inandırıcı geldiğini söyleyemeyiz.

PSYTweets

Gangnam Style ile tüm dünyanın ilgisini çeken PSY’nin tweet’leriyle ilgileniyorsanız, başkalarının tweet’leri de umurunuzda değilse, bu uygulama tam size göre.

Hypnotoad timer

Futurama animasyonlu TV dizisinin karakterlerinden Hypnotoad, uygulama geri sayımı tamamladığında etkin hale geliyor. Bundan sonrası ise artık onun kontrolünde.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER