Üye Kayıt Üye Giriş

Windows 8′de 3D Builder ile Eksik Kapatıldı


Windows 8′de 3D Builder ile Eksik KapatıldıMicrosoft, Windows 8.1 ile kullanıcıların gönlünü fethetmeyi sürdürüyor. Söz verdiği üzere Microsoft 3D Builder yazılımını indirmeye açtı.

Microsoft Windows 8.1 kullanıcılarına işletim sistemi ile beraber 3D yazıcılarını daha verimli kullanabilmesi amacı ile özel bir çözüm ile yazılım sunacağını duyurmuştu. İşte o çözümü 3D Builder yazılımını indirime açarak yerine getirmiş oldu.

3D Builder yazılımının temel görevi Windows 8.1 kullanıcılarının 3D yazıcılar ile yazdırmak istedikleri öğeleri kolay bir biçimde tasarlama olanağı sağlıyor.

Yazılım şu anda Windows Store üzerinde ücretsiz bir şekilde indirime hazır bulunuyor. 3D Builde özellikle plastik oyuncak ve küçük ev aletleri tasarımını yapanlar için güzel çözümler üretecektir. Yazılımı kullanmak hayli kolay ve gayet anlaşılır basit bir arayüze sahip. Yazdırma kuyruğu oluşturup bu kuyrukta yazdırma sıraları ile oynama yapabiliyorsunuz. Yazılım ile diğer programlar tarafından oluşturulan yada internet ortamından bulduğunuz 3D nesnler var ise onları da düzenleme yapabiliyorsunuz.

3D Systems, MakerBot ve TierTime gibi büyük 3D yazıcı üreticisi firmalar da Mücrosoft’un bu güzel yazılımı olan 3D Builder’ı desteklemeye başladılar.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER