Üye Kayıt Üye Giriş

Gmail Hesabınızı Güçlendirin


Gmail Hesabınızı Güçlendirin


Daha Güçlü Bir Gmail Mümkün
Gmail oldukça fazla kullanıcısı olan bir mail servisi. Eğer Gmail tarafından size sağlananlardan memnun değilseniz Chrome eklentisi ile çok daha farklı bir boyutta Gmail oluşturabilirsiniz.


gmail-hesabinizi-guclendirin


Chrome üzerinde Gmail’i daha kolay kullanmak için bazı eklentiler var. Ancak hiçbirinin mxHero Toolbox kadar başarılı olmadığını kabul edelim. Web tarayıcının üzerinden, posta kutusunu sürekli ulaşılabilir halde bulmanızı sağlayan eklenti sayesinde ayrıca hızlı şekilde posta gönderme/alma işlemlerini yapabiliyorsunuz.
Ek olarak, Gmail’de bulunmayan bazı özelliklere de sahip oluyorsunuz. Örneğin, send later, self-destructing email, attachment tracking, notifications gibi yetenekleri bu minik eklentiyle elde edebilirsiniz.

“Send Later” özelliği sayesinde, e-postanızı sizin belirlediğiniz bir saatte kullanıcıya ulaşacak şekilde düzenlemek, kolay kolay her e-posta istemcisinde bulamayacağınız bir yetenek. Ya da e-postanızı okunduktan beş dakika sonra kendini imha etmesi için programlayabilirsiniz. Böylece mesajlarınızın, alıcının güvenlik eksikleri nedeniyle başkasının eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

mxHero Toolbox eklentisini
bu linkten ebilirsiniz.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER