Üye Kayıt Üye Giriş

E-posta ile Tweet’leri Silmek


E-posta ile Tweet’leri Silmek

Twitter mail sayesinde, e-posta gönderileriniz Tweet’leniyor.
Uygulamalar sayesinde taşınabilir cihazınızla tweet’lerinizi her yerden kolaylıkla atabiliyorsunuz. Tweet atabilmek için bir başka seçenekse e-postanızı kullanmak. Tweet’ler için e-posta kullanmanın kendine özgü avantajları var çünkü daha fazla seçenek sunuyor.


e-posta-ile-tweet-leri-silmek


Bunun için ilkin ücretsiz
twittercounter.com/pages/twittermail  twittercounter.com/pages/twittermail web sayfasını açın ve sol üst kısımdaki “Sign in with Twitter”a tıklayın. Açılan yeni pencereden “Authorize App”e tıklayarak gelen sorguyu onaylayın. Bir sonraki pencerenin ayarlar bölümünden tüm Twitter Counter seçeneklerini devre dışı bırakabilirsiniz. Buradan “Save and go”ya tıklayın. “Twitter Mail Settings” seçeneklerine geleceksiniz.

“TwitterMail Adress”in buradan oluşturulması çok önemli. Burada önerilen şifreli adresi kullanabileceğiniz gibi adresi ilgili alandan değiştirebilirsiniz. Ancak göndereceğiniz her e-postanın daha sonra Twitter hesabınızda da görüntüleneceğini unutmayın. Kolay tahmin edilebilir e-posta isimlerini tercih ederseniz, yığın posta gibi zararlıların adresinize dadanması kolaylaşır.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER