Üye Kayıt Üye Giriş

Chrome İçin Limitless Eklentisi


Chrome İçin Limitless Eklentisi


Bilgisayarınızın başındayken, internette dolaşırken saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyenlerden misiniz? Dikkatinizin sıkça dağıldığını, zamanınızı boşa harcadığınızı düşünüyorsanız, size göre bir eklenti var.

Limitless, bir Chrome eklentisi ve web’de gezinti alışkanlıklarınızı izleyerek onları kategorilere ayırıyor. Bu sayede hangi web sitesinde ne kadar zaman geçirdiğinizi tam olarak görebiliyorsunuz. Örneğin CHIP Online’da geçirdiğiniz bir saat, Teknoloji için bir saat harcadığınız anlamına geliyor.

Limitless, sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerine kolayca ulaşmanız için bir “hızlı erişim” işleviyle geliyor. Bu işlevi tek bir tıklamayla açıp kapayabiliyorsunuz.

Hangi sitelerin hangi kategorilere ait olduğunu değiştirmeniz elbette mümkün. Bunun yanında hangi web sitelerinin “üretken” olup, hangisinin olmadığını da belirliyorsunuz. Bir web sitesini birden çok kategoriye atamanız mümkün, kategorileri virgülle ayırmanız yeterli.

Limitless, aklınıza gelen fikirleri yazmanızı sağlayan bir not defterine de sahip. Araç, kendiniz için günlük ve yıllık hedefler belirlemenize de yardımcı oluyor.

Eklentiyi https://chrome.google.com/webstore/detail/be-limitless/jdpnljppdhjpafeaokemhcggofohekbp adresinden indirebilirsiniz.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER