Üye Kayıt Üye Giriş

Fotomontajın En Kolay Yolu


Fotomontajın En Kolay Yolu

Sadece birkaç basit tıklamayla, yüzlerce ücretsiz tema seçeneği arasından birini seçerek eğlenceli resimler hazırlayabilirsiniz. Üstelik yapabilecekleriniz sadece bununla da sınırlı değil.

Photoshop gibi fotoğraf düzenleme yazılımları sayesinde fotomontaj eskiye göre oldukça kolaylaştı. Ancak bu tabii ki Photoshop’la fotomontaj yapmanın kolay olduğu anlamına gelmiyor. Eğer siz de fotoğraflarınızdakisuratları kırparak, başka fotoğraflar üzerine kolayca yerleştirmek istiyorsanız bunu yapmanın basit bir yolu var.


fotomontajin-en-kolay-yolu


IncrediFace, yüzünüzü sinema filmlerinin afişlerine ya da sizin için gitmesi zor olan yerlere kendi fotoğrafınızı yerleştirmenizi sağlayan bir uygulama. Hazırladığınız fotoğrafları isterseniz e-posta ile gönderebilir ya da CD’ye yazabilirsiniz.

Hazır temalar yeterince fazla olmasına karşın, yapabilecekleriniz size sunulan temalarla sınırlı değil. IncrediFace sadece fotonontaj özelliğiyleyetinmiyor. Örneğin fotoğraflarınıza arkaplan müziği ya da mikforonunuzla kaydedeceğiniz bir sesi ekleyip etkileşimli videolar hazırlamanıza da yardımcı oluyor.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER