Üye Kayıt Üye Giriş

Gmail'e Google+ Entegrasyonu


Gmail'e Google+ Entegrasyonu


Google, bugün blog sitesinden duyurduğu bir yenilikle artık Gmail'deki kişiler özelliğinin içerisine Google+ entegrasyonunun bulunacağını açıkladı.


Google+ ile sosyal medyada umduğunu bulamayan Google, bu sitesinin yaygınlaşmasını sağlamak için diğer popüler ürünleriyle arasında bir köprü kurmaya çalışıyor gibi görünüyor. Gelen son yenilikle birlikte artık Google+ esintilerini Gmail'de de görmek mümkün.

Artık Gmail'de posta gönderirken seçeceğiniz kişiler, Google+ görünümüyle karşınızda olacak. Ayrıca isterseniz belirlediğiniz bir çevredeki herkese elektronik posta gönderebilmeniz de mümkün.

Google blog sayfasında yer alan yazıya göre bu güncelleme ile Google ürünleri arasında kullanıcıya daha tutarlı ve güzel bir deneyim sunulması hedefleniyor. Bakalım bu yenilik, Google'ın umduğu gibi insanları Google+'a yöneltecek mi yoksa Google'ın sosyal ağı her geçen gün biraz daha kan kaybetmeye devam mı edecek.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER