Üye Kayıt Üye Giriş

Microsoft da Sosyalleşti


Microsoft da Sosyalleşti


İnternet devi Google'dan sonra Microsoft da kendi sosyal ağını internetin kullanımına açtı. Site, Bing'in de üzerinde durduğu sosyal aramalara yoğunlaşıyor.


İnternette birçok sitenin hızla sosyalleştiği şu dönemde Microsoft da kendi sosyal ağını nihayet internetin hizmetine sundu. Deneysel arama projesi olarak adlandırılan So.cl, şimdiye kadar sadece Washington Üniversitesi, Syracure Üniversitesi ve New York Üniversitesi öğrencilerine açıktı.

So.cl'a ister Facebook isterseniz de Windows Live ID hesabınızla bağlanabilmeniz mümkün. Arayüzü Google+'a bir hayli benzeyen site, Facebook, Twitter ve Pinterest gibi diğer birçok popüler sosyal ağdan da esintiler taşıyor.
 


Siteye ilk girildiğinde "So.cl bir açık arama deneyidir. Bu demek oluyor ki yaptığınız aramalar, diğer So.cl kullanıcılarına ve diğer kişilere görünebilir olacaktır. So.cl, siz istemediğiniz sürece aramalarınızı, yorumlarınızı ya da beğenileriniz Facebook'a otomatik olarak gönderilmeyecektir. Aynı zamanda siz davet etmediğiniz sürece Facebook arkadaşlarınızla iletişim kurulmayacaktır." ibaresi görülüyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER