Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex ile Şirketler de Haritada


Yandex ile Şirketler de Haritada


Arama motoru Yandex, hizmete soktuğu yeni servisle bulunduğunuz şehirdeki şirket, kurum ve kuruluşları bulmak sadece basit bir arama yapmaya bakıyor.


Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Yandex, hizmete sunduğu yeni servisi ile kullanıcıların aradıklarını bulmalarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Artık etrafınızdaki eczane ya da kuyumcu gibi şirketleri bulmak çok daha kolay.

Yandex üzerinden "İstanbul'da eczaneler" araması yapan bir kullanıcı, harita üzerinden İstanbul'daki eczanelerin harita üzerindeki konumlarını ve eczanelerin iletişim bilgilerini kolaylıkla bulabilecek. Ayrıca banka ve restoran zincirleri gibi ülke çapında faaliyet gösteren kuruluşlar da özel isimleriyle birlikte aranabilecek.

Yeni hizmet ile ister bütün Türkiye'yi kapsayan aramalar, istenirse de sadece bulunulan şehir için arama yapmak mümkün. Arama sonuçları, aramaya uyumluluk, kuruluşların popülerliği, belirtilen mekana yakınlık gibi özelliklere uygun olarak listeleniyor. Şimdilik 600 binden fazla kurum ve kuruluşun bulunduğu Yandex veritabanı, büyümeye devam ediyor. Yellow Media tarafından sağlanan şirket bilgileri arasında yer almak isteyen kuruluşların yetkilileri özel bir form doldurarak bilgilerini Yandex'e iletebiliyorlar.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER