Üye Kayıt Üye Giriş

Yahoo'dan Yeni Skandal


Yahoo'dan Yeni Skandal


Başı skandallardan kurtulmayan Yahoo, yeni bir skandalla karşı karşıya. Geçtiğimiz haftalarda CEO'sunun mezun olduğu üniversiteler ile yanlış bilgi verdiği ortaya çıkan Yahoo'nun şimdi de yöneticilerinin kullanıcı gibi kendi ürünleriyle ilgili yorum yaptıkları ortaya çıktı.


 Beklenmedik bir anda piyasaya sürülen arama tarayıcısı Axis'in bilindiği üzere iPad ve iPhone sürümleri de yayınlanmıştı. Ancak App Store'daki yorumlar, bir skandala daha yol açtı.

App Store'da kullanıcıların uygulama için yaptığı yorumlar arasında Yahoo çalışanlarının da yorumları bulunuyor. Arama tarayıcısı Axis'i öven yorumları yazanlar arasında Yahoo Patent Danışmanı David Ishimaru, Yahoo Network Operasyon Merkezi Mühendisi Brian Koch ve Ürün Departmanı Yöneticisi Ethan Batraski de yer alıyor. Bakalım Yahoo, bu durumla ilgili bir açıklama yapacak mı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER