Üye Kayıt Üye Giriş

Sony Xperia Arc ve Neo'ya ICS Geldi


Sony Xperia Arc ve Neo'ya ICS Geldi


Sony, Xperia Arc ve Xperia Neo için Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich güncellemesi dağıtmaya başladı. Güncellemenin getirdikleri ve detaylar haberimizde.


Sony, Xperia ailesine Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi dağıtmaya devam ediyor. Xperia Play için ICS güncellemesi iptal edildikten sonra firmanın diğer eski nesil Xperia ailesine yaklaşımı merak ediliyordu. Korkulan olmadı ve güncelleme takvimi aynı şekilde devam ediyor.

Nisan ayında Xperia Arc S, Neo V ve Ray için Android 4.0.3 güncellemesi veren Sony, an itibari ile Xperia Arc ve Neo için Android 4.0.4 güncellemesini vermeye başladı. Android 4.0.4'ün gelmesi oldukça sevindirici bir detay. Çünkü Android 4.0.3'deki pek çok hata, Android 4.0.4 sürümünde gideriliyor.

Yeni Android 4.0.4 güncellemesi, bir önceki Xperia güncellemelerindeki Kernel ile aynı ve versiyonu 2.6.32 olarak kalacak.
 


Sony, Xperia S için de önümüzdeki ay içerisinde güncelleme dağıtmaya başlayacak. Xperia S için güncelleme haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Xperia S incelemesine de buradan bakabilirsiniz.

Xperia Pro, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Active, Sony Ericsson Live with Walkman modellerine da önümüzdeki aylarda ICS güncellemesinin gelmesi bekleniyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER